تعمیر آبگرمکن دیواری اصفهان

تعمیر آبگرمکن دیواری اصفهان

تعمیر آبگرمکن دیواری اصفهان

تعمیر آبگرمکن دیواری اصفهان توسط گره تاسیسات نیرو گستران

اعزام سرویس کار در اسرع زمان

بارها برای شما همشهریان عزیز پیش آمده که آبگرمکن شما احتیاج به سرویس داشته است و به دنبال شماره تلنی جهت تماس بوده ایید و از اینکه تعمیرکار آبگرمکن در اصفهان به موقع در محل حاضر نشده یا اصلا نیامده بسیار دلخور شده اید. تاسیسات نیرو گستران با محیا داشتن نیروهای فنی و ایجاد نظم خاص، این نیاز شما را به بسیار مرتفع کرده است. تا جایی که تنها با یک تماس با ما ، نیروهای ما در کمترین زمان در محل حاضر می شوند و نسبت به رفع عیب اقدامات لازم را انجام می دهند.

 

 

خدمات ما

خدمات تاسیسات نیرو گستران شامل تعمیر آبگرمکن در اصفهان در انواع دیواری بوتان و لورچ و همچنین تعمیر انواع آبگرمکن خارجی وایلنت و … در محل شما می باشد. گاهی اوقات در صورت نیاز دستگاه شما از محل خارج و برای تعمیرات و برطرف کردن مشکلات خاص به محل مرکزی تعمیرگاه ما منتقل می شود تا خدمات زیر بر روی آن انجام گیرد.

سرویس کامل :

سرویس کامل شامل تعویض قطعات اصلی و فرسوده و همچنین اسید شویی مبدل و تنظیم سیستم گازرسانی دستگاه می باشد. بعد از سرویس کامل آبگرمکن، این اطمینان را به شما می دهیم که تا ماه ها، دستگاه شما نیاز به هیچ تعمیر اصلی ندارد.

تعمیر آبگرمکن در اصفهان

تعمیر آبگرمکن در اصفهان

اسیدشویی :

آب شهر اصفهان به علت سختی بالا دارای کلسیم و منیزیم بالا می باشد که همین سختی های آب با بالارفتن دمای آب در مبدل آبگرمکن، از آب جدا می شوند و در جداره مبدل رسوب می کنند. برطرف کردن رسوبات توسط اسید صورت می گیرد. کلیه خدمات اسید شویی توسط گروه تاسیساتی نیروگستران انجام می گیرد.

تعمیر آبگرمکن در اصفهان

تعمیر آبگرمکن در اصفهان

تعویض قطعات :

کلیه قطعات آبگرمکن ها در انبار این مجموعه موجود است. که با توجه به تشخیص سرویس کار قابل تعویض است.

 

تضمین خدمات

باور ما این است که فعالیت ما در صورتی بسیار گسترده خواهد بود که مشتریان از خدمات ما راضی باشند تا در صورت هرگونه عیب، نیرو گستران را برترین تعمیرگاه سیستم های گرمایشی خود بداند. لذا تمامی نیروهای ما با نهایت حوصله نسبت به برطرف کردن عیب دستگاه شما با کمترین هزینه اقدامات لازم را انجام می دهند.

 

تعمیر پکیج اصفهان

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 1 =