تعمیر پکیج بوتان اصفهان

تعمیر پکیج بوتان اصفهان

 تعمیر پکیج بوتان اصفهان

تعمیر پکیج بوتان اصفهان به صورت کاملا تخصصی با بهترین کیفیت توسط تکنسین های متخصص و حرفه ای تاسیسات نیرو گستران

 

 

خدمات در تمام سطح شهر اصفهان

اعزام سرویس کار در سریع ترین زمان

بارها برای شما پیش آمده که در زمان خرابی پکیج شما دنبال شماره ایی بوده اید که برای رفع خرابی آن با مرکزی تماس بگیرید و یا با ۱۱۸ تماس گرفته ایید و یا بر روی پکیج دنبال شماره ایی بوده اید. بعد از این مرحله احتمالا هم با بدقولی هایی از طرف سرویس کاران مواجه شده اید. تاسیسات نیروگستران تمامی این موارد را در نظر گرفته برای رفاه حال همشهریان تمهیدات اساسی در نظر گرفته است. از جمله این تمهیدات می توان به افزایش سرویس کاران این مجموعه اشاره کرد و همچنین نظم حاکم در این مجموعه سبب شده که نیروهای ما در سریع ترین زمان خود را به محل مورد نظر برسانند.

 

تعمیر پکیج بوتان اصفهان

تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان اصفهان

از جمله خدمات ما می توان به تعمیر پکیج بوتان اصفهان و تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان اصفهان اشاره کرد. بوتان جزو برترین برندهای پکیج و آبگرمکن در ایران می باشد.

 

سرویس کامل پکیج

 

تعمیر پکیج بوتان اصفهان

تعمیر پکیج بوتان اصفهان

سرویس کامل پکیج شامل تعویض قطعات فرسوده و زدودن جرم ها و همچنین اسید شویی مبدل است. بعد از سرویس کامل پکیج مطمئنا تا ماه ها، دستگاه شما احتیاج به هیچ تعمیری ندارد.

 

اسید شویی

 

اسید شویی پکیج بوتان اصفهان

اسید شویی پکیج بوتان اصفهان

برای هر پکیج قطعا پیش خواهد آمد که دچار رسوبات شود. رسوبات به علت سختی آب پیش می آیند و آب اصفهان به علت سختی بالا باعث می شود که دستگاه دچار رسوب گردد. سرویس کاران ما در کمترین زمان نسبت به رفع رسوبات دستکاه شما اقدامات لازم را انجام می دهند.

 

تامیین قطعات پکیج بوتان 

 

تعمیرات قطعات پکیج بوتان

کلیه قطعات انواع پکیج بوتان در انبار این مجموعه موجود و قابل ارائه در زمان تعویض قطعات پکیج معیوب شما می باشد.

تضمین خدمات

تاسیسات نیروگستران کلیه تعمیرات خود را تا زمان مقرر شده از طرف سروی کار تضمین می نماید. باور ما این است که درستی و صداقت در کار باعث گسترده شدن مجموعه ما خواهد گردید. لذا کلیه پرسنل این مجموعه از هیچ کمکی در راستای احقاق حقوق مشتریان دریغ نخواهند کرد.

تعمیر پکیج اصفهان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نه =